Новини з районів

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Школа це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть  у пам’яті учнів, колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційному вечорі зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.

Третього вересня Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 зібрала у своїх стінах на 50- річний ювілей і тих кого навчали, і тих хто навчав. А дехто спочатку навчався сам, а згодом навчав наступні покоління.

Ювілейні заходи розпочалися із зустрічі учнями дорогих гостей хлібом і сіллю. Згодом на слайдах в особах долі конкретних людей ожила історія цього навчального закладу. І ніхто в залі не приховував своїх щирих емоцій, споглядаючи фото вчителів, однокласників і навіть самих себе. На зустрічі були присутні і перші випускники школи 1969 року і ті, хто вперше переступив поріг 1 вересня 1968 року,а також педагоги закладу ,що зараз знаходиться на заслуженому відпочинку. На свято завітали Середа Олександр Адамович, голова Костопільської районної державної адміністрації, Ткачук Сергій Михайлович, голова Костопільської районної ради, Ткачук Ніна Василівна, керуюча справами Костопільської міської ради, Беляновська Наталія Миколаївна, начальник відділу освіти, Головачик Лариса Григорівна, голова Костопільської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, які нагородили  грамотами кращих працівників школи, вручили цінні подарунки та висловили сподівання зустрітися ще на святкуванні 100-річногою ювілею школи.Гості побажали шкільній родині залишаться такою ж активною, співпрацювати з громадою міста та постійно підвищувати рівень знань своїх випускників.

Для всіх школа стала рідною домівкою, куди хочеться повертатися знову і знов. Як у кожної людини – власна доля, так і у цієї школи – своя власна історія, своє життя, буремне, щасливе, часами гірке, немов чорний полин, але загалом, добре і щире. Бо велике у неї серце, до якого вона хоче прихилити кожну дитину і віддати їй всі свої знання до краплиночки .

Силами учнів, випускників та вчителів був підготовлений святковий концерт.  

Лариса Головачик –випускниця школи , голова Костопільської  районної організації Профспілки працівників освіти

Корисні посилання

Яндекс.Метрика

Фото

Гімн профспілок