Новини Профспілки

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

На спортивних майданчиках обласного спортивного ліцею у м. Костопіль пройшли фінальні змагання XI обласної профспілкової Спартакіади працівників закладів загальної середньої, дошкільної, професійно-технічної освіти.

З хлібом і сіллю, теплими вітаннями зустріли учасників семінару - голів первинних профспілкових організацій та керівників закладів освіти п’яти територіальних громад Сарненського району - в Степанському ліцеї.

детальніше

26 травня на базі Рівненського ліцею N7 обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України було проведено зональні змагання серед освітян-спілчан в залік обласної Спартакіади. Березнівська об'єднана територіальна організація Профспілки освітян в заході взяла активну участь

У рамках профспілкової Спартакіади серед працівників освіти Рівненщини, присвяченої 80-річчю обласної організації Профспілки, під гаслом: «Рухайся до Перемоги України» 26 травня на спортивних базах закладів освіти селища Млинів та м. Рівне пройшов черговий тур зональних змагань з тенісу, шахів та футзалу серед команд, які були представлені 11 організаційними ланками обласної організації Профспілки.

У час, коли війна, яку розв’язала росія проти України, не припиняється, розвиток спортивного руху актуальний як ніколи. Саме тому, після чотирьохрічної перерви, стартувала ХІ профспілкова Спартакіада серед працівників освіти Рівненщини.

Учителька української мови та літератури Радивилівського ліцею № 1 Тетяна Ксьондзик посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсу «Учитель року – 2024».

Для більшості присвоєння педагогічного звання «старший учитель»» чи учитель-методист здійснювалася за чинним, на момент атестації, Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930. (Надалі -Типове положення про атестацію педагогічних працівників).

24 квітня поточного року в онлайн форматі відбулося засідання ради обласної організації Профспілки, на якому було обговорено питання про організацію звітів і виборів в організаційних ланках обласної організації Профспілки.

Вузлики на пам'ять

Гімн профспілок