Новини Профспілки

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2024». Його фіналістами стали 16 учасників, серед них 11 спілчан.

Завдяки Збройним Силам України відбулась чергова зустріч з профспілковим активом первинної профспілкової організації Березнівського ліцею N2 Березнівської міської ради.

Зараз працівники освітніх закладів можуть виходити на пенсію за вислугою років після досягнення 60-річного віку. У разі набуття необхідного педагогічного стажу роботи на рівні 55 років вчитель, вихователь або викладач також має законне право раніше піти на заслужений відпочинок.

24 січня у приміщенні ФПО відбулося розширене засіданні президії ОРП з порядком денним

1 січня набував чинності закон «Про державний бюджет на 2024 рік», у якому передбачене зростання доходів на 25%. Від податків та зборів Уряд очікує отримати 1 768,5 млрд грн.

Роботодавцю необхідно дотримуватися мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Попри війну, яка вкрала в українських дітей щасливе дитинство, у новорічно-різдвяні дні понад 1500 тисячі дітей-спілчан з усієї області мали змогу відчути святкову атмосферу, де панувала любов і радість, дива і бажання ставали реальністю.

Моніторинг законодавства за грудень 2023 року

2 листопада 2023 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань» №8313.

27 грудня 2023 року відбулося засідання Ради обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Корисні посилання

Вузлики на пам'ять

Гімн профспілок