Новини Профспілки

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Перед укладанням трудового договору необхідно перевірити у претендента наявність усіх необхідних документів та їх легітимність.

Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого закону – зокрема, про атестації шкіл, конкурс директорів, фінансові звіти та багато іншого. Про це йдеться у листі-роз’ясненні "Щодо нагальних питань впровадження Закону України “Про освіту”

Як створити комісію із соціального страхування, організувати і забезпечити її роботу

На координаційній раді з питань впровадження реформ у сфері освіти під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана обговорені питання нової української школи, нового  освітнього  простору,  дошкільної та професійної освіти.

Федерація профспілок України звернулася до кандидатів на посаду Президента України, які вийшли до другого туру, Порошенка П.О. і Зеленського В.О., із запитаннями щодо захисту прав та інтересів працівників і очікує відповіді на них.

Які чинник впливають на розмір лікарняних для педагогів та як їх оплачують.

Президія ради обласної організації Профспілки , на підтримку ініціативи ЦК Профспілки та Львівських колег, звернулася до первинних профспілкових організацій обласного галузевого профоб’єднання  з приводу обговорення законопроекту «Про внесення змін до Закону  України «Про освіту»

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України розглянув проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» (реєстр. № 10010 від 27.02.2019 р.) та повідомляє наступне.

детальніше...

Нещодавно Кабмін затвердив проект закону “Про повну загальну середню освіту”, аби внести на розгляд у ВР. Що може змінити та уточнити цей законопроект, якщо його ухвалить парламент – розбиралась журналістка “Нової української школи”.

Корисні посилання

Яндекс.Метрика

Фото

Гімн профспілок