Новини Профспілки

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Вчителі в Україні можуть не складати докладних планів на урок.

У 2019 році видатки місцевих бюджетів на утримання закладів і установ освіти складають 5 913,4 млн. грн, що на 834,8 млн. грн або 16,4% більше порівняно з минулим роком, захищені статті видатків складають близько 95%.

Міністерка освіти і науки відповіла на нагальні питання вчителів.

Пунктом 7.1 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» для педагогічних працівників, які працювали на посадах, які дають право на пенсію за вислугу років, та виходять на пенсію за віком, надано право на виплату грошової допомоги у розмірі їх 10 місячних пенсій станом на день її призначення.

На виконання доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України від 24.06.2019 № 12611/0/2-19 до листа Адміністрації Президента України від 19.06.2019 № 43-01/59 у Міністерстві освіти і науки спільно з Міністерством фінансів та Міністерством соціальної політики розглянуто звернення представників первинних профспілкових організацій закладів освіти і науки щодо реалізації положень частини другої статті 61 Закону України «Про освіту» та встановлення надбавки за престижність педагогічної праці.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернулася до Пенсійного Фонду України стосовно пенсії за вислугу років педагогічних працівників.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України розглянув проект постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки»

Підведено підсумки Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України, проведеного в 2018 році

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся з постатейними зауваженнями та пропозиціями до проекту закону «Про повну загальну середню освіту» (реєстраційний № 10204 від 5.04.2019), схваленого у першому читанні 30 травня 2019 року ... 

Проєктом визначено:

– мету та принципи організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти ІІ ступеня;

– зміст ключових компетентностей здобувачів базової середньої освіти;

Корисні посилання

Яндекс.Метрика

Фото

Гімн профспілок