Новини з районів

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

25 лютого відбулося спільне засідання колегії по освіті управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА та ради районної організації профспілки працівників освіти і науки України

У Національному університеті «Острозька академія» установили черговий, десятий рекорд України в номінації «Масові заходи».

Минуло 30 років від часу виведення радянських військ із Афганістану, та досі кровоточать рани, залишені у душах батьків, дружин, дітей, рідних загиблих воїнів-афганців.

31 січня  відбулося засідання ради районної організації профспілки працівників освіти. Розглянуто питання про виконання кошторису   профспілкового бюджету за 2018 рік, затверджено кошторис на 2019 рік, інші фінансові питання.

В спортивному залі Дубровицької ЗОШ №2 відбувся традиційний турнір із настільного тенісу серед працівників закладів освіти району, Висоцької та Миляцької ОТГ, організований управлінням освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА та радою районної організації профспілки працівників освіти.

Сім'я Ващуків живе у селищі Млинів на Рівненщині. На новорічні свята вони перетворюють свій двоповерховий будинок на одну велику гірлянду. Чим радують сотні глядачів, які збираються біля помешкання, аби подивитися світлове шоу.

Традиційний турнір з міні – футболу «Різдво 2019» серед працівників закладів освіти, організований районною радою профспілки працівників освіти та управлінням освіти,  відбувся.

Корисні посилання

Яндекс.Метрика

Фото

Гімн профспілок