Новини з районів

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Сьогодні в області привітали переможців обласного етапу конкурсу. Це всеукраїнське фахове змагання педагогів проводиться 29 років поспіль. У 1995-му конкурс було узаконено Указом Президента України. Відтоді сотні вчителів отримали визнання своїх педагогічних вмінь на рівні держави.

Протягом тижня головою Березнівської об'єднаної територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України проведено три зустрічі з профактивами первинних профспілкових організацій Михалинської та Яцьковицької філій опорного закладу Балашівський ліцей, Березнівського ліцею N3 Березнівської міської ради.

Вона забрала кращих синів і доньок, залишила багатьох без домівки, пустила у мандри по світу і відібрала впевненість у завтрашньому дні. Кожен із нас мріє про мир, чекає Перемоги і, як може, так наближує її. Ті, хто на фронті, - тримаючи небо над нами, а хто в тилу - допомагаючи всіма силами нашим військовим. Донат бо ж в теперішній час - не благодійність, а обов'язок кожного.

Майже кожну родину ця жорстока реальність зачепила своїм крилом.

Такими рядками розпочалась презентація першої окремої збірки поета Вадима Бублія - «Музика вітру!». Серйозні філософські думки, романтична лірика і поезія воєнного часу – це ті частини, з яких складається перша ластівка автора.

Сьогодні День Собороності має особливе значення для нашої країни. Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави - у нашій єдності та соборності українських земель.

Сьогодні Україна у вогні, Сьогодні ворог рушить усі кордони, Сьогодні Україна - поле бою! Але: Україна - то наша земля. І ми гідно тримаємо стрій!

Днями у спорткомплексі Дубровицької громади серед працівників освіти пройшли змагання з волейболу, організаторами яких були Дубровицький відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту та Дубровицька об’єднана територіальна організація  Профспілки працівників освіти і науки України.

22.01 на 14.00 год буде Благодійна вистава "Скрудж".

Тепло вітаємо учня 11-Д класу Олексійчука Станіслава та його вчителя Ганжу Олену Вікторівну із 3 місцем у Всеукраїнському конкурсі «Перло многоцінне».

Корисні посилання

Вузлики на пам'ять

Гімн профспілок