Новини з районів

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Сім'я Ващуків живе у селищі Млинів на Рівненщині. На новорічні свята вони перетворюють свій двоповерховий будинок на одну велику гірлянду. Чим радують сотні глядачів, які збираються біля помешкання, аби подивитися світлове шоу.

Традиційний турнір з міні – футболу «Різдво 2019» серед працівників закладів освіти, організований районною радою профспілки працівників освіти та управлінням освіти,  відбувся.

З 1 вересня в усіх школах запровадили нову програму навчання. Амбітна мета: виховати “інакше” покоління українців. Ми поспілкувалися з учителями та батьками цьогорічних першачків і з’ясували, які питання найбільше хвилюють їх після перших двох місяців роботи.

Школа це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть  у пам’яті учнів, колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційному вечорі зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.

В кінці травня майбутні теплоенергетики Національного університету водного господарства та природокористування при фінансовій підтримці Студентського профкому НУВГП відвідали Хмельницьку атомну електростанцію.

Нещодавно відбулася позачергова конференція Дубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, на порядку денному якої було питання виборів голови організації. 

Вітаємо команду Рівненського району з ІІІ місцем в змаганнях з волейболу lX обласної Спартакіади серед членів профспілки працівників освіти!

Сьогодні у Дубровиці відбувся багатолюдний мітинг і демонстрація працівників закладів освіти району, організовані відповідно до рішень первинних профорганізацій радою районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Для удосконалення процесу навчання уряд України затвердив постанову щодо обліку відвідування учнями навчальних закладів. 

Корисні посилання

Яндекс.Метрика

Фото

Гімн профспілок