Головна

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Новини Профcпілки


11-12 червня 2024 року на базі Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відбувся виїзний семінар голів територіальних організацій обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на тему: «Особливості роботи обласних організацій Профспілки та їх організаційних ланок в умовах воєнного стану».
16-06-2024
На спортивних майданчиках обласного спортивного ліцею у м. Костопіль пройшли фінальні змагання XI обласної профспілкової Спартакіади працівників закладів загальної середньої, дошкільної, професійно-технічної освіти.
07-06-2024
З хлібом і сіллю, теплими вітаннями зустріли учасників семінару - голів первинних профспілкових організацій та керівників закладів освіти п’яти територіальних громад Сарненського району - в Степанському ліцеї.
03-06-2024
26 травня на базі Рівненського ліцею N7 обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України було проведено зональні змагання серед освітян-спілчан в залік обласної Спартакіади. Березнівська об'єднана територіальна організація Профспілки освітян в заході взяла активну участь
28-05-2024
У рамках профспілкової Спартакіади серед працівників освіти Рівненщини, присвяченої 80-річчю обласної організації Профспілки, під гаслом: «Рухайся до Перемоги України» 26 травня на спортивних базах закладів освіти селища Млинів та м. Рівне пройшов черговий тур зональних змагань з тенісу, шахів та футзалу серед команд, які були представлені 11 організаційними ланками обласної організації Профспілки.
28-05-2024

Останні новини з регіонів


Свято, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свято, в якому переплелися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Це свято зібрало сьогодні разом усю нашу дружну шкільну родину.
02-06-2024
Відповідно до плану спортивно-масових заходів на І півріччя 2024 року Березнівської об’єднаної територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України, 17 травня 2024 року в спортивному залі відокремленого структурного підрозділу «Березнівський лісотехнічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування» проведено благодійний турнір з настільного тенісу серед освітян, членів Профспілки первинних профспілкових організацій закладів освіти.
22-05-2024
Так, 5 квітня, близько 150 освітян зібралися для дослідження теми: «Формування дослідницької компетентності учнівства засобами сучасних технологій» на регіональній (не)конференції міні-EdCamp Rivne Science Lyceum.
10-04-2024

Вузлики на пам'ять

Гімн профспілок