Новини з районів

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Чарівний світ дитинства, ніжний і неповторний…

 Як же важливо, щоб дитину в цей період оточували люди, які щиро і турботливо ставляться до неї, вміло і натхненно плекають юну особистість. Саме таким умілим, турботливим, досвідченим педагогам з покоління у покоління батьки довіряють своїх дітей. Дитячий садок «Вогник» - це щасливий світ дитинства, затишний куточок, де в одній дружній родині, оточені любов’ю, турботою досвідчених педагогів та люблячих батьків, весело живуть, ростуть і розвиваються неповторні особистості. Адже у закладі освіти створені всі умови для всебічного розвитку, максимального розкриття особистості дитини, розвитку її здібностей, через співпрацю дітей, педагогів та батьків.

        Очолює колектив закладу дошкільної освіти з 1995 року «Відмінник освіти України», лауреат відзнаки “Золотий дзвін”,          директор Ширко Тетяна Михайлівна, педагогічний такт якої допоміг створити сприятливий соціально-психологічний та творчий мікроклімат успіху педагогів.

Педагоги та обслуговуючий персонал – відмінна професійна команда «Вогника». Нас всіх об’єднує любов до дітей, бажання ділитися власними знаннями, людським теплом з тими, для кого головними залишаються вічні цінності: любов, повага, турбота, бажання рости і радіти життю.

Значну роль у згуртуванні колективу, його досягненнях  відіграє  Світлана Володимирівна Ткачук, голова профспілкового комітету закладу, вихователь, яку люблять і поважають багато поколінь батьків та дітей. Енергійність її захоплює. Світлана Володимирівна є серцем колективу. Дитячий садок – це її життя. Вона завжди готова прийти на допомогу кожному, чи то у роботі, чи у повсякденному житті. Вона допоможе скласти заняття, допоможе організувати прибирання подвір’я, зробити ремонт, знайти спонсорів, зіграти казкові ролі від Королеви до Баби Яги. Вона може все!

Добре живеться у колективі, де панує злагода між керівником, профспілковим комітетом та колективом. Дитячий садок для багатьох працівників є другою домівкою, родиною. Вже доброю традицією стали осінні поїздки-екскурсії визначними історичними місцями України. Колектив побував у Зарваницькому духовному центрі, культурно-археологічному центрі «Пересопниця», музеї «Козацькі могили» у Берестечку, Дубнівському замку, Тараканівському форті, м. Камянець-Подільський, м. Луцьк, м.Львів, м. Коростень.

Незабутні враження залишаються у всіх працівників та пенсіонерів після спільно проведених Різдвяних зустрічей, спільних колядок, Великодніх свят. А спільні поїздки на вихідних у ліс, відвідування вистав у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі надовго залишаються у пам’яті, надихають до нових творчих звершень.  Там, де добре і весело живеться колективу, там добре та весело дітям!

Людмила Чегодаєва,

вихователь-методист 

закладу дошкільної освіти №14

 художньо-естетичного напрямку.

Корисні посилання

Яндекс.Метрика

Фото

Гімн профспілок