Новини Профспілки

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

20 листопада відбулось засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради Рівненської області з порядком денним : «Про хід виконання зобовязань взятих Сторонами в територіальній Угоді за 9 місяців 2018 року»

В обговоренні питання порядку денного взяв участь голова обласної організації Профспілки Ю.І. Кравець. Зокрема, ним була звернута увага членів ради на проблему із забезпеченням та використанням освітньої субвенції на оплату праці педагогічним працівникам. Мають місце факти, в окремих районах та містах області, що не вистачає залишків освітньої субвенції аби забезпечити до кінця року виплату заробітної плати, тоді як в інших місцевих бюджетах є достатньо таких залишків, при чому інколи вони штучно накопичуються за рахунок зменшення належних педагогам доплат та надбавок

В звя'зку з цим, головою обласної організації Профспілки освітян  була внесена пропозиція до рішення тристоронньої ради:

  1. Звернутися до розпорядників коштів освітньої субвенції (Міністерства освіти і науки України), з проханням виділення коштів з резерву для місцевих бюджетів з метою недопущення заборгованості із зарплати, уникнення соціальної напруги в педагогічних колективах.
  2. Сприяти максимальному використанню затверджених обсягів освітньої субвенції на 2018 рік, вживати заходів щодо недопущення штучної економії видатків освітянської субвенції (зменшення виплат надбавок за престижність праці, надбавки за складність роботи, винагороди за сумлінну працю) тощо, з тим, щоб її невикористані залишки спрямувати в наступному році на інші потреби закладів освіти.

Пресцентр ООП

 

Корисні посилання

Яндекс.Метрика

Фото

Гімн профспілок