РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Фінал IX Спартакіади серед спілчан Рівненської обласної організації Профспілки – працівників закладів загальної, середньої, дошкільної і позашкільної освіти вилився у справжнє спортивне свято, що відбулося на спортивній базі Рівненських ЗОШ №26 та № 27.

Переможці зональних змагань з футзалу і волейболу виборювали право брати участь у Всеукраїнських змаганнях в рамках Спартакіади серед членів галузевої Профспілки.

На столичних спортивних площадках 14-16 травня 2018 року у змаганнях з фут залу братиме участь команда Рівненської міської організації Профспілки, переможець обласних змагань, а волейболісти Млинівщини відстоюватимуть спортивну честь обласної організації Профспілки в Києві у вересні нинішнього року.

Призерами  фінальних обласних змагань з футзалу стали команди Дубенської міської організації Профспілки (ІІ місце) та Березнівської районної організації Профспілки (ІІІ місце). На четвертому місці команда Сарненської районної ради Профспілки.

У змаганнях з волейболу ІІ місце посіла команда Сарненської районної організації Профспілки, ІІІ – Рівненської районної організації Профспілки, четверте дісталось спортсменам обласного центру.

Переможці і призери нагороджені кубками і дипломами обласної ради Профспілки. Інші команди нагороджені грамотами обласної організації Профспілки за активну участь у змаганнях обласної Спартакіади.

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів на столичних спортивних площадках.