Новини з регіонів

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Свято, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свято, в якому переплелися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Це свято зібрало сьогодні разом усю нашу дружну шкільну родину.

Відповідно до плану спортивно-масових заходів на І півріччя 2024 року Березнівської об’єднаної територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України, 17 травня 2024 року в спортивному залі відокремленого структурного підрозділу «Березнівський лісотехнічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування» проведено благодійний турнір з настільного тенісу серед освітян, членів Профспілки первинних профспілкових організацій закладів освіти.

В підсумковому заліку змагання окремо оцінювалися індивідуальні результати серед жінок, серед чоловіків та загальнокомандні.

За результатами тенісного турніру переможцями та призерами стали:

• серед жінок:

І місце – Червюк Тетяна Адамівна, опорний заклад Малинський ліцей
ІІ місце – Шекель Тетяна Олександрівна, Губківська філія опорного закладу Соснівський ліцей
ІІІ місце – Семенчук Оксана Юріївна, Білківська гімназія

• серед чоловіків:

І місце – Пилипенко Василь Васильович, опорний заклад Малинський ліцей
ІІ місце – Трачук Михайло Ярославович, опорний заклад Балашівський ліцей
ІІІ місце – Покотило Олексій Іванович, Орлівський ліцей

• в командному заліку:

І місце – первинна профспілкова організація опорного закладу Малинський ліцей (Пилипенко В.В., Червюк Т.А.)
ІІ місце – первинна профспілкова організація Губківської філії опорного закладу Соснівський ліцей (Лисанець В.І., Шекель Т.О.)
ІІІ місце – первинна профспілкова організація опорного закладу Балашівський ліцей (Трачук М.Я., Мельник Н.П.).

За надану можливість проведення змагання вкотре щиро дякуємо Збройним Силам України. Окремо хочемо подякувати Березнівському міському голові – Пилипчуку Руслану Петровичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради – Гудьку Анатолію Вікторовичу, головному судді змагань – Огородніку Віктору Адамовичу, головам первинних профспілкових організацій, керівникам закладів освіти та всім освітянам, які долучились до проведеного заходу. Зібрані кошти будуть передані освітянам-спілчанам, які сьогодні захищають Україну і потребують допомоги.

До нових стартів!

Голова Березнівської ОТОП Олександр ШТИБА

Так, 5 квітня, близько 150 освітян зібралися для дослідження теми: «Формування дослідницької компетентності учнівства засобами сучасних технологій» на регіональній (не)конференції міні-EdCamp Rivne Science Lyceum.

Березнівською об'єднаною територіальною організацією Профспілки працівників освіти і науки України, відповідно до Статуту, на розширеному засіданні ради первинних профспілкових організацій закладів освіти, прозвітовано про роботу організації за 2023 рік та окреслено основні напрямки діяльності у 2024 році.

В нашому житті є випробування, щоб ми, долаючи їх, зміцнювалися, …

25 березня відбулося віншування учасників І (обласного) конкурсу «Учитель року - 2024» в Дубровицькій ТГ.

Вітаємо профспілчан – педагогів, які пройшли випробування й здобули значних успіхів своєю наполегливою працею. Грошові винагороди від Дубровицької ОТОППО отримали: Лідія Місяйло, учитель Дубровицького ліцею, дипломант І (обласного) етапу в номінації «Фізика», Дмитро Киркевич, учитель Сварицевицького ліцею, півфіналіст І (обласного) етапу конкурсу в номінації «Фізика», учасники Наталія Мартинчик, Дубровицький ліцей, у номінації «Українська мова та література» й Ростислав Таборовець, Колківський ліцей, у номінації «Географія».

Бажаємо нашим педагогам подальших творчих злетів, професійних здобутків, досягнення поставлених цілей.

Ольга ДУЛІНЕЦЬ, голова Дубровицької ОТОППО

Всі хочуть миру на землі, але війна триває…
Ростуть ці діточки малі, але добра немає…

18 березня 2024 року відбувся інтерактивний аукціон педагогічних ідей вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти.

Напередодні дня народження Тараса Григоровича Шевченка та Дня Жінки побувала на засіданні літературно-мистецького об’єднання «Журавлина» в центральній бібліотеці.

В останній день зими, 29 лютого 2024 року, відбулося засідання ради Дубровицької об’єднаної територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

«Найскладніший вид стендапу - імпровізація», зазначив автор і девізом зустрічі обрав слова: «Те, що на серці - ти хочеш ним поділитись».

Вузлики на пам'ять

Гімн профспілок