Новини з районів

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
Факс: (0362) 26-94-29
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

2019 рік для освітян Дубровицького району став роком навчання  персоналу і перевірки їх знань з охорони праці. Управління освіти та рада профспілки у березні провели навчання членів комісій з перевірки знань з охорони праці кожного закладу освіти.

У міському дошкільному закладі №4 «Малятко» навчання персоналу вирішили зробити цікавим, ефективним, тому застосували нові інструменти та методики в галузі безпеки праці.

Працівники зареєструвалися і пройшли онлайн курси на платформі Едера по темі «Перша домедична допомога».

Цікаво  та результативно  пройшов тренінг для помічників вихователів «Оцінка ризиків та вибір безпечних методів роботи помічника вихователя» підготовлений та проведений  вихователем, головою профкому Мосійчук О.М., медичною сестрою Булик Є.І., методистом Санчук Н.М., психологом Дубінець Н.В.

В дошкільному закладі  неодноразово проводили  тренінги «Евакуація у випадку пожежі» із залучення всього персоналу, дітей та з участю Калюха В.В. та Кузнецького О.Ю. -спеціалістів служби цивільного захисту. Кожен працівник відпрацював на практиці покладені на нього обов’язки під час надзвичайних ситуацій. Для цього методисти Санчук Н.М. та Скибан А.Г – розробили покроковий  порядок  евакуації, оформили презентацію цих заходів.

Корисним та ефективним було навчання  всього персоналу на тему «Електоробезпека» з використанням  презентації,  підготовленої   методистом  Скибан А.Г. та  проведеного спільно із інженером   Дубровицького РЕМУ Кузло А.В.

Практичні  навички  безпечної поведінки працівники  харчоблоку закріпили  на затятті, яке  провела медична сестра Булик Є.І., завгосп Лось С.М.,з використанням підготовленої презентації на тему «Про шкідливі та небезпечні фактори  на робочому місці працівників харчоблоку». Адже ризиків  в роботі  на харчоблоці є багато - гаряче обладнання, електрострум, висока температура, гострі поверхні,ріжучі інструменти, рухомі механізми  та інші.

Практичне заняття  з використанням відео «Надання першої допомоги при нещасних випадках» та презентації  провели  лікар Дубровицького КЗЛ ПМСД Баклан О.В. та медсестра Булик Є.І.  Відео – ролик даного заняття розміщено   на сайті управління освіти та у ЮТУБІ.

Такі заходи закріплюють раніше набуті знання працівників  з безпеки життєдіяльності, допомагають вести себе більш впевнено у повсякденному житті та  у  різних надзвичайних ситуаціях.

Комісія по підведенню підсумків  районного етапу громадського огляду - конкурсу стану умов та охорони праці високо оцінила роботу колективу з цих питань.

Твердюк В.М. – голова ради профспілки.

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Корисні посилання