ВУЗЛИКИ НА ПАМ'ЯТЬ

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


33028, м. Рівне, проспект Миру, 7-А
E-mail: rivneorp@icc.rv.ua

Нехай усі ваші рідні будуть здорові та щасливі.

15 травня, люди всього світу відзначають День Сім’ї. В цей день, всі об’єднуються та святкують це веселе, світле й тепле свято.

Історія свята.

Це свято було затверджене у 1994 році Організацією Об’єднаних Націй. В цей день висвітлюють найбільш актуальні проблеми пов’язані з сім’єю. Їх обговорюють на різноманітних конференціях та по телебаченню. А також, влаштовують різні фестивалі, для залучення всіх членів родини й проведення гарно часу разом.Традиції свята.

В кожній країні існують різноманітні традиції для святкування дня сім’ї, однак є дещо спільне. Адміністрація міста, селища або району, влаштовує концерти, вистави, конкурси й на довершення салют. Це допомагає сім’ям краще поладнати один з одним та провести весело час разом. А ще, це гарний приклад для наслідування.

В цей день великі родини традиційно збираються та виїжджають на природу, де веселяться й смажать шашлики. Також, їздять до рідних в гості або телефонують по відеозв’язку та вітають й спілкуються згадуючи гарні події з життя.Подарунки на день сім’ї.

Найкращий подарунок для пари без дітей – це романтична вечеря у затишному місці. Кохані бажають собі щастя, добробуту та поповнення в родині.

Подарунок для чоловіка може бути будь-який. Наприклад, інструменти, годинник, гаджети, теплі домашні речі або парфум.

Дружина оцінить несподіваний сюрприз або цінний презент. Також, можна дарувати гарну білизну або пухнастий домашній халат.Діти будуть в захваті від інтерактивних іграшок, гаджетів або відвідування розважального центру. Також, вони полюбляють відпочинок з батьками в якомусь дивовижному місці або піти разом в похід.

А для літніх людей, найкращий подарунок – це увага, якої останнім часом дуже не вистачає.

 

Вузлики на пам'ять

Гімн профспілок